Sarri – Lazio, nesër pritet zyrtarizimi

Futboll 06 Qershor 2021 18:45

Negociatat midis Maurizio Sarrit dhe Lazios po vazhdojnë për mbërritjen e marrëveshjes finale.

“Tuttomercat” raporton se palët kanë pasur takim së fundit dhe kanë rënë dakord për detajet.

Sipas mediumit italian, Sarri do të nënshkruaj kontratë me Lazion të hënën.

-->