Sassuolo – Lazio, formacionet zyrtare – ky është vendimi për Muriqin dhe Strakoshën

Futboll 23 Maj 2021 20:15

Lazio synon vetëm fitore edhe pse e ka të siguruar kualifikimin në Ligën e Evropës.

Ndërsa, Sassuolo me një fitore dhe shpreson në humbjen e Romës, atëherë do kualifikohej në Ligën e Konferencave.

Strakosha dhe Muriqi startojnë nga minuta e parë

Formacionet zyrtare:

Image

-->