Seks bomba që refuzoi Ronaldon e Neymarin, nuk i rezistoi këtij kampioni (FOTO)

Futboll 22 Prill 2020 16:54

Piloti i Formulës 1, Lewis Hamilton, është kapur mat me seksbombën ruse Viki Odintcova, një ish-modele e ‘Playboy’-it, e cila nuk thyhet lehtë.

Rusja me forma bombastike është përmendur shumë në mediat rozë edhe më parë pasi ka qenë në lidhje me Fernando Alonson, pilotin tjetër të Formula 1.

Më herët Viki kishte refuzuar dy yjet e futbollit, Cristiano Ronaldo dhe Neymar.

Mesa duket rusja është e fiksuar keq mbas pilotëve të garave të shpejtësisë. Kësisoj ajo duket se ka nisur një histori të re dashurinë me kampionin e Formulës 1.

-->