Sërfistja italiane nuk përmbahet, këto janë super fotot e fundit (FOTO)

Sporte tjera 15 Shtator 2019 17:25

Sërfistja italiane, Ludovika Robaudo, edhe pse 31 vjeç, vazhdon të dhurojë spektakël në rrjetet sociale.

Gjysmë italiane dhe gjysmë kroate, ajo e ndan kohën e saj mes Genoas, Milanos dhe mijëra udhëtimeve nëpër botë.

Pasionet e saj më të mëdha janë sërfi, që i jep mundësinë të shkojë në destinacione ekzotike, si edhe moda.

Fotot e saj me kostumin e sërfit kohët e fundit, i kanë bërë fansat e saj të çmenden pas formave të 31-vjeçare.

-->