Shaka me Courtois për golat që pësoi (Foto)

Futboll 15 Mars 2018 11:54

Thibaut Courtois ishte një nga lojtarët më të dobët në fushë për Chelsea-n në ndeshjen e humbur 3-0 ndaj Barcelonës në ndeshjen e mbrëmshme të Ligës së Kampionëve.

Portieri belg pësoi dy gola poshtë këmbëve nga Leo Messi dhe në rrjetet sociale nisën talljet ndaj tij.