Shaqiri largohet nga Liverpooli, përfundon atje ku nuk e ka pritur askush

Xherdan Shaqiri mund të largohet nga Liverpooli pas vetëm një viti dhe të kthehet te ish-klubi i tij, Interi në Serie A, sipas mediave angleze dhe italiane. Tabloidi anglez Daily Star raportoi se kosovari i Kombëtares zvicerane mund shumë lehtë të largohet nga Anfield gjatë afatit kalimtar të verës edhe pse ka lënë mbresa të mira … Continue reading Shaqiri largohet nga Liverpooli, përfundon atje ku nuk e ka pritur askush