Sheffield ende pa vendim për të ardhmen e Nuhiut

Kombëtarja 04 Gusht 2020 11:39

Mbetet të shihet nëse Atdhe Nuhiu dhe Kieran Lee do të jenë pjesë e Sheffield Wednesdayt në edicionin e ardhshëm.

Dyshja u larguan nga klubi i rangut të dytë të futbollit anglez javën e kaluar pas skadimit të konmtratave.

Por, “Yorkshire Live” raporton se ende ka gjasa që Nuhiu dhe Lee të rikthehen në klub dhe të jenë pjesë e planeve të trajnerit Garry Monk.

Zyrtarët e klubit do të mbajnë bisedime me dyshen në lidhje me të ardhmen e tyre.

Ndryshe, Nuhiu, futbollisti i Kosovës ka qenë në formë të mirë me Sheffieldin në javët e kaluara.

Ai ka shënuar gola të rëndësishëm dhe vendimtar për skuadrën angleze.

-->