“Shenjtore” dhe fituese, pastruesja që kishte një fëmijë me pronarin e klubit të Premier League fiton një pjesë të pasurisë së tij

Futboll 07 Gusht 2021 23:39

Ish-presidenti i Southampton, Leon Crouch disa kohë më parë ka pasur një lidhje me pastruesen e klubit, Barbara Jadrych. Mësohet se nga kjo lidhje, ka ardhur në jetë një vajzë, ndërsa pastruesja me origjinë nga Polonia ka fituar një pjesë të pasurisë së tij

I-Ish-presidenti i Southampton, Leon Crouch disa kohë më parë ka pasur një lidhje me pastruesen e klubit, Barbara Jadrych. Mësohet se nga kjo lidhje, ka ardhur në jetë një vajzë, ndërsa pastruesja me origjinë nga Polonia ka fituar një pjesë të pasurisë së tij prej 18 milionë paundësh.

Historia daton më saktë 10 vjet më parë,ndërsa tre javë para se të martoheshin në vitin 2019, manjati i industrisë vdiq nga kanceri në moshën 70 vjeç. Beteja u përqëndrua në testamentin e tij të vitit 2016 dhe një urdhër që thotë se ajo duhet të shtohet si një përfituese diskrecionale.Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Një burim tha: “Barbara duhej të bënte një test për të vërtetuar se Crouch ishte babai i vajzës së saj.”Por në letrat gjyqësore avokatët e saj thanë se Leon Crouch ishte përgjegjës financiarisht për të.

-->