Shënohen edhe dy gola të shpejta në takimin Bayern Munich – Schalke

Futboll 18 Shtator 2020 20:41

Është zhbllokuar takimi i parë i Bundesligës për sezonin e ri 2020/2021, transmeton Insporti.

Serge Gnbary ka shënuar golin e parë të këtij sezoni duke kaluar bavarezët në epërsi në minutën e 3-të të takimit.

Bayern Munich ka shënuar edhe dy gola të tjera, fillimisht përmes Leon Goretzkas në minutën e 19-të dhe Robert Lewandowskit në minutën e 31-të nga pika e bardhë.

-->