Shënohet goli i parë në takimin Atalanta – PSG

Futboll 12 Gusht 2020 21:33

Është zhbllokuar sfida e parë çerekfinale në Ligën e Kampionëve në mes të Atalantes dhe PSG, transmeton Insporti.

Përkundër dominimit, janë italianët nga Bergamo që kanë kaluar në epërsi përmes një goli të Pasalicit.

Duvana Zapata asistoi ndërsa Pasalic goditi saktë duke mposhtur portierin Navas në minutën e 30-të të takimit.

-->