Shënohet goli i parë në takimin Poloni – Sllovakia

Futboll 14 Qershor 2021 18:21

Polonia dhe Sllovakia po ndeshen në takimin e radhës në kuadër të Grupit E të Euro 2020, shkruan Insporti.

Aktualisht rezultati në Shën Petersburg është 0-1 në të mirë të Sllovakisë.

Autor i golit për Slloveninë është sulmuesi Robert Mak, anipse goli u regjistrua si autogol nga Szczesny.

Shihni golin:

-->