Shënohet goli i pestë në finalen Chelsea – Arsenal

Futboll 29 Maj 2019 22:37

Chelsea dhe Arsenali janë duke e zhvilluar ndeshjen finale të Europa League, transmeton Insporti.com.

Chelsea është duke fituar me rezultat 4:1.

Eden Hazard shënoi golin e katërt për “të kaltrit” në minutën e 72-të.

-->