Shënohet goli i tretë në finalen, Barcelona – Valencia (VIDEO)

Futboll 25 Maj 2019 22:36

Barcelona e ka ngushtuar rezultatin me Leo Messin që realizoi në minutën e 74-të për 2-1.

Dy golat për Valencian i shënuan Kevin Gameiro në minutën e 21-të dhe Rodrigo në minutën e 34-të./Insporti

-->