Shënohet goli i tretë në takimin Poloni – Sllovakia

Futboll 14 Qershor 2021 19:32

Sllovakia ka arritur të shënojë golin e radhës ndaj Polonisë, duke çuar shifrat e rezultatit për 1-2, shkruan Insporti.

Golin e avantazhit e gjeti mbrojtësi i Interit, Milan Skriniar.

https://video.gjirafa.com/insporti/8bxerwah-x5fb4le-mp4

Polonia dhe Sllovakia po ndeshen në kuadër të Grupit E të Euro 2020.

-->