Shënohet goli i tretë në Eibar – Real, gjashtë minuta para fundit

Futboll 10 Mars 2018 14:44

Cristiano Ronaldo duket se edhe një herë do të jetë shpëtimtari i Real Madrditi. Portugezi shënoi golin e dtij të dytë në ndeshjen me Eibarin prë ti dhënë epërsinë 2:1 Realit në takimin me Eibarin dhe për ta afruar edhe më shumë drejt tri pikëve të domosdoshme nga ky udhëtim

Ronaldo shënoi me kokë 6 minuta para fundit të ndeshjes, pasi paraprakisht kishte shënuar edhe në pjesën e parë.

 

-->