Shënoi super gol, kjo është nota e Leo Messit

Futboll 07 Tetor 2018 23:05

Goli i Leo Messit dhe një pikë ishte e gjitha ajo çfarë mori Barcelona në udhëtim te Valencia në La Liga.

Në ndeshjen a luajtur në “Mestalla”, katalanasit nuk arritën të marrin më shumë se një pikë, përcjell Insporti

Kështu, katalanasit janë në krizë të rezultateve, pas 4 ndeshjeve pa fitore në kampionat.

Skuadra e Valverdes ishte në disavantazh pas vetëm dy minutash në takimin me Valencian, por Messi doli në skenë, që barazoi rezultatin me supergol për katalanasit.

Ishte pikërisht Leo Messi ai që u vlerësua me notën më të lartë në këtë ndeshje, ndërsa më poshtë mund të shihni të gjitha vlerësimet. /Insporti.com/