Shënoi super gol – Rashica tani me ‘stil’ e uron Kurban Bajramin

Kombëtarja 11 Gusht 2019 10:56

Milot Rashica ka uruar ndjekësit për festën e Kurban Bajramit.

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, ka shfrytëzuar llogarinë e tij në rrjetet sociale për të uruar ndjekësit, shkruan Insporti

Rashica shkëlqeu mbrëmë në fitoren e Werderit, duke shënuar super gol në fitoren e thellë 6:1 të skuadrës së tij.

Ai sot ka uruar për festën e Bajramit në ‘Instagram’, ku shihet i buzëqeshur dhe në disponim të mirë në rrugët e Bremenit.

“Me fat festa e Kurban Bajramit”, ka shkruar Milot Rashica. /Insporti.com/

View this post on Instagram

Me fat festa e Kurban Bajramit🙏 #eidmubarak

A post shared by MILOT RASHICA (@milotrashica7) on

-->