Shikojeni si Conor McGregor ‘then’ autobusin e Nurmagomedov (VIDEO)

Sporte luftarake 05 Prill 2018 22:42

Kanë dalur pamje të reja ku shihet McGregor duke gjuajtur shkallë në minibusin e Khabibit. McGregor ka thyer një nga dritaret e minibusit pasi ka gjuajtur me shkallë.

Ky rast ka ndodhur para ndeshjes në UFC mes Khabib Nurmagomedov dhe Max Holloway, që do të zhvillohet në Barclay’s Center në Neë York, Conor Mcgregor ka sulmuar minibusin ku në të po filtet se ishte pikërisht Khabib.

Mcgregor ka dashur që të gjuaj me hekra anësor që ndajnë turmën minibusin e Khabib. Ai po ashtu ka krijuar skena të pahijshme duke tentuar t’i futete në minibus Khabibit, mirëpo atë është dashur ta ndaloj sigurimi i Barclay’s Center.

Pamja e re nga çmenduria e Conor McGregor