Shikoni çfarë ka humbur futbollisti i Interit!

Futboll 12 Janar 2019 09:03

Në Argjentinë njihet si ish e dashura e Lautaro Martinezit, sulmuesit më të ri të Interit.

Është një “bombë” e vërtetë dhe kjo nuk është e vështirë për t’u kuptuar.

Fotot që poston në Instagram i lënë shumë pak vend imagjinatës.

Fiziku i saj është thjesht i mrekullueshëm, pasi ajo përkujdeset deri në detaje me ushqimin që konsumon dhe ushtrimet në palestër.

Lautaro ndoshta do të jetë penduar që i dha fund lidhjes me të.

Megjithatë aktualisht sulmuesi i Interit duket shumë i lumtur në krah të të dashurës së tij të re Agustina Gandolfo.