Shikoni çfarë ka humbur Martinez (FOTO)

Futboll 11 Janar 2019 16:26

Në Argjentinë, Solci Perez, njihet si ish e dashura e Lautaro Martinezit, sulmuesit më të ri të Interit. Është një “bombë” e vërtetë dhe kjo nuk është e vështirë për t’u kuptuar.

Fotot që poston në Instagram i lënë shumë pak vend imagjinatës. Fiziku i saj është thjesht i mrekullueshëm, pasi ajo përkujdeset deri në detaje me ushqimin që konsumon dhe ushtrimet në palestër.

Lautaro ndoshta do të jetë penduar që i dha fund lidhjes me të. Megjithatë, aktualisht sulmuesi i Interit duket shumë i lumtur në krah e të dashurës së tij të re Agustina Gandolfo.