Shikoni momentin kur Fazliu e rrëzon në tokë xhudisten serbe

Sporte luftarake 24 Tetor 2020 13:00

Laura Fazliu ka arritur që në rundin e parë të “Grand Slamit të Budapestit” ta mposhtë serben, Anja Obradoiv, dhe të kalojë tutje për në rundin tjetër.

Pas 3 minutave lojë, Fazliu arriti që me “Ippon” ta fitojë këtë duel.

Më poshtë në video mund ta shikoni moment kur Laura Fazliu rrëzon përtokë xhudisten serbe.

https://video.gjirafa.com/momenti-kur-fazliu-e-rrezon-ne-toke-xhudisten-serbe

-->