Shikoni momentin kur Robin Krasniqi e “çmonton” çekun dhe e siguroi fitoren

Boks 22 Gusht 2020 21:06

Ka përfunduar meçi i mes boksierit shqiptar, Robin Haxhi Krasniqi dhe çekut Stanislas Eschner.

Në meçin e zhvilluar sonte, Krasniqi ka dal fitimtar, duke e mbyllur para kohe.

Në rundin e gjashtë, boksieri i famshëm nga Kosova fitoi pas ndërhyrjes së gjyqtarit.

Ndryshe, kjo ishte hera e parë që Krasniqi del në ring pas 15 muajsh./Insporti.com

-->