Shikoni se çka ka humbur futbollisti anglez i cili ishte përfshirë në një seks skandal vitin e kaluar

Futboll 12 Qershor 2019 22:25

Futbollisti i Tottenahmit dhe Kombëtares së Anglisë, tash e një kohë është ndarë nga Rubo Mae.

Futbollisti anglez me këtë rast ka humbur shumë pasi që bukuroshja angleze po shkëlqen me format e tij.

Një gjë e tillë dëshmohet më së miri në rrjetin social ‘Instagram’.

Image

 

Ndryshe, vitin e kaluar Alli ishte përfshirë në një skandal seksual, ndërsa videoja e tij bëri xhiron e botës në rrjetet sociale.

Image

 

Në videon që kishe dalë në qarkullim 12 sekondash, Dele Alli filmohet nudo me një femër duke kryer marrëdhënie seksuale.

Alli ka kohë që është në lidhje me bukuroshen, Ruby Mae.

Image

Image

-->