Shkëlqyen me Anglinë, lojtarët nisin pushimet me të dashurat

Futboll 19 Korrik 2021 17:36

Kalvin Phillips dhe Ben White, dy lojtarët anglezë që shkëlqyen në Euro 2020 kërkohen nga Arsenali këtë merkato vere.

Kështu ata kanë nisur pushimet teksa shfaqen me të dashurat e tyre në një jaht luksoz në afërsi të Mykonos.

White në fakt është pranë kalimit te Arsenal nga Brighton për në një marrëveshje reth 50 milion euro.

Ndërkohë, Phillips i cili luan me Leeds ishte një zbulim për Anglinë në Euro ndërsa me Tre Luanët arritn finalen e tyre të parë në një Kampionat Europian.

-->