Shkëndija mund të përballet me Crvena Zvedzën në Ligën e Kampionëve

Futboll 06 Gusht 2018 13:05

Me fillim nga ora 12:00, sot u mbajt shorti për fazën Play Off (faza e fundit para grupeve) të Ligës së Kampionëve.

Shorti vendosi që nëse Shkëndija fillimisht e kalon Salzburgun austriak, një kundërshtar tejet i vështirë, në Play Off do të përballet me fituesin e duelit mes Crvena Zvezdës (Serbi) dhe Spartak Trnavës (Sllovaki).

Në foton e mëposhtme është paraqitur lista e të gjitha çifteve të mundshme të fazës Play Off.

-->