Shkëndija prezanton autobusin e ri të skuadrës

Futboll 12 Qershor 2019 17:21

Shkëndija e Tetovës padyshim që është njëra nga klubet me të organizuara shqiptare.

Skuadra ‘kuqezi’ sot ka prezantuar edhe autobusin e ri që pritet ti bartë futbollistët e kësaj për edicionin e ardhshëm.

Për dallim nga hera e kaluar kur autobusi i skuadrës ishte i veshur me të kuqe, kësaj rradhe ngjyra e zezë do ta dominojë atë.

Me një dizajn unik dhe me logon e klubit përpara autobusi ri i tetovarëve duket fantastik:

Kujtojmë se Shkëndija edhe këtë vit do të luaj në fazen kualifikuese të Ligës së Kampionëve.

Fotografia e KF Shkëndija