Shorti i play-off i Kupës së Botës 2022, këtu mund ta ndiqni LIVE

Futboll 26 Nëntor 2021 17:04

Gjithçka është gati për shortin që do të përcaktojë ndeshjet play-off për kualifikimin e ekipeve të fundit europiane që do të marrin pjesë në Botërorin 2022 në Katar.

Ky short do të hidhet sot në Zurich të Zvicrës në 17:30 dhe ju do ta ndiqi pas pak këtu:

Këto janë ekipet kombëtare pjesëmarrëse, të ndara në dy grupe:

2-Austria, Republika Çeke, Maqedonia e Veriut, Polonia, Turqia, Ukraina.

Ja kur do të luhen ndeshjet play-off: 

-Gjysmëfinalet e play-off-it: e enjte 24 mars 2022
-finalet e play-off-it: e martë 29 mars 2022.

-->