Shpërthejn të qeshurat në seancën stërvitore të Portugalisë – Ronaldo dhe Pepe protagonistët

Futboll 25 Qershor 2021 11:39

Portugalia është duke zhvilluar seancat e fundit stërvitore para ndeshjes kundër Kombëtares së Belgjikës, e vlefshme për raundin e 1/16 të “Euro 2020”.

Kamerat kanë kapur momentin kur Cristiano Ronaldo e “freskon” ish-bashkëlojtarin e tij te Real Madridi, Pepe.

VIDEO:

Sipas videos, atmosfera në kampin portugez duket i lartë para ndeshjes kundër Belgjikës, që e zhvillojnë masnesër (27 qeshorë) me fillim prej orës 21:00.

-->