Shpërthejnë talljet për Icardin pas paraqitjes ndaj Cityt

Futboll 05 Maj 2021 15:13

Manchester City u bë finalisti i parë në Ligën e Kampionëve këtë sezon, pasi eliminoi nga kopmpeticioni më prestigjioz për klube PSG-në, shkruan Insporti.

Përveç humbjes dhe eliminimit të PSG-së, vëmendjen e të gjithave e ka tërhequr edhe paraqitja e Icardit, i cili nuk u pa në fushë.

Menjëherë pas ndeshjes, kanë shpërthyer tallje të shumta në rrjetet sociale, pikërisht për sulmuesin.

Më poshtë mund të shikoni disa prej tyre:

-->