Shpërthen Klopp pas ndërhyrjes (Video)

Futboll 06 Mars 2018 11:38

Trajneri i Liverpool njihet si një person mjaft i pasionuar dhe këtë gjë nuk heziton ta shpreh me raste.

I tillë ka qenë edhe reagimi i tij në njërën prej ndeshjeve të Liverpool, me ç’rast pas një ndërhyrje të njërit prej lojtarëve të Liverpool, Jurgen Klopp nuk përmbahet dhe reagon natyrshëm, duke përgëzuar atë gjest, e madje edhe duke motivuar tifozët e “Reds”. /insporti.com

-->