Shqipëri – Hungari, këto janë formacionet zyrtare

Futboll 05 Shtator 2021 16:46

Sonte me fillim prej orës 18:00 do zhvillohet përballja mes Kombëtares së Shqipërisë dhe Kombëtares së Hungarisë.

Pas humbjes kundër Polonisë, “Kuq e Zinjtë” do të kërkojnë vetëm pikët e plota.

Nga ana tjetër, edhe Hungaria kërkon këndelljen, pasi u demolua nga Anglia, me rezultat 0-4.

Formacionet zyrtare:

Image

-->