Shqipëria ka shënuar golin e nderit ndaj Francës, ja kush ka realizuar (VIDEO)

Nations League 07 Shtator 2019 22:42

Shqipëria ka shënuar golin e nderit ndaj Francës në kuadër të eliminatoreve për Evropianin 2020.

Ishte Sokol Cikalleshi, ai i cili u tregua i saktë nga pika e bardh në minutën e 90-të për 4:1.

Derisa për Francën realizuarn  Jonathan Ikone (86’), Kingsley Coman (68’), Oliver Giroud (27’) dhe Kingsley Coman (8’).

-->