Shqipëria në epërsi të thell kundër San Marinos

Kombëtarja 08 Shtator 2021 22:16

Shqipëria ka shënuar edhe golin e katërtë pëballë San Marinos në “Elbasan Arena”.

Pas golit të parë në pjesën e parë, në pjesën e dytë Shqipëria e thelloi epërsin me golat e Qazim Lacit në minutën e 57’, Brojan në 61′ dhe Elseid Hysaj shënoi golin e katërt në minutën e 68′.

GOLI I LAÇIT:

GOLI I ARMANDO BROJAS:

Gola që i japin qetësi “kuqezinjve” për sigurimin e 3 pikëve të radhës. 

-->