Shqiptarët s’i ndal as tërmeti për të parë ndeshje futbolli – pamje

Futboll 23 Shtator 2019 13:47

Tërmeti që ka goditur disa qytete të Shqipërisë, shumë qytetar ka lënë pa strehë.

Paniku dhe frika se mund të ndodhë përsëri, familjarë të shumtë e kanë kaluar natën jashtë.

Megjithatë edhe gjithë kjo tragjedi nuk i ka penguar pasionantët e futbollit ta bëjnë qejfin e tyre.

Një fotografi që po qarkullon shihet se ata po shikojnë një ndeshje futbolli në ambient të hapur.

Bëhet fjalë për takimin Granada – Barcelona, që u zhvillua në kuadër të La Ligas.

-->