Shtanget Liverpooli në “Anfield” – me një këmbë jashtë Championsit

Futboll 11 Mars 2020 23:17

Liverpooli ka pësuar dy gola të shpejtë në vazhdime, dhe tani rezultati është i barabartë 2:2 – 2:3 i përgjithshëm në favor të Atletico Madridit.

Kësisoj skuadra e Simeones është shumë afër kalimit në çerekfinale, transmeton Insporti

Marcos Llorente ka shënuar dy gola të shpejtë, në minutat 97′ dhe 105′, për të barazuar rezultatin në 2:2 nga disavantazhi 2:0.

-->