Shtanget Real Madridi, Cadiz kalon në epërsi

Futboll 17 Tetor 2020 18:57

Është shënuar goli i parë në takimin e javës së 5-të në La Ligën spanjolle mes Real Madrid dhe Cadiz, transmeton Insporti.

Të parët që kanë kaluar në epërsi janë mysafirët pas një goli nga Anthony Lozano.


-->