Si t’i luani në bastore dy ndeshjet e sotme të Kupës së Botës

Zona Bast 06 Korrik 2018 11:13

Bastoret botërore edhe sot i kanë parashikuar disa ndeshje.

Sot do të zhvillohen dy ndeshje çerekfinale në Kampionatin Botëror, por duke mos lënë anash as ndeshjet miqësore që do të zhvillohen në mes të klubeve.

Nga ora 16:00 zhvillohet ndeshja Francë – Uruguaji dhe nga ora 20:00, ajo në mes të Brazilit dhe Belgjikës.

Më poshtë mund të shikoni parashikimet që i kanë bërë bastoret botërore.

-->