Sigal Prishtina – Medi Bayreuth, këtu mund ta shikoni live

Superliga 20 Nëntor 2019 19:13

Sigal Prishtina, sonte nga ora 19:00 po e zhvillon ndeshjen vendimtare në grupet e FIBA Europe Cup.

Prishtinasit po ndeshen me skuadrën gjermane Medi Bayreuth, ku duhet të fitojnë me +9 pikë dallim për të siguruar kualifikimin në xhiron e radhës.

Në sfidën e parë ndërmjet këtyre dy skuadrave në Gjermani, kishin fituar vendësit me rezultat 97:89.

Këto dy skuadra kanë nga dy fitore dhe dy humbje, prandaj përballja e sotme është vendimtare se kush do të kualifikohet tutje.

Më poshtë keni linkun për ta shikuar live. /Insporti.com/

-->