Sivasspor – Fenerbahçe, formacionet zyrtare

Futboll 15 Dhjetor 2019 13:54

Fenerbahçe sot do të përballet me liderin kampionatit turk, Sivassporin në udhëtim në ndeshjen që nis nga ora 14:30.

Tashmë janë bërë publike formacionet zyrtare dhe Vedat Muriqi si çdoherë do të jetë startues dhe do i prij sulmit të gjigandit turk.

Fenerbahçe momentalisht është në pozitën e pestë me 25 pikë, pesë më pak se Sivasspor që prin.

Image

-->