S’ka qetësi tek Interi, një nga lojtarët kyç të ekipit kërkon largimin

Futboll 08 Janar 2022 13:02

Edhe pse janë në pozitën e parë në Serie A dhe në rrugë të mirë për ta mbrojtur titullin e kampionit, jo gjithçka po ecë siç duhet në kampin zikaltër.

Mbrojtësi holandez Stefan de Vrij që është pa dyshim një nga më të rëndësishmit e prapavijës zikaltër, po e mendon seriozisht largimin.

Everton Interested In Signing Inter Defender Stefan De Vrij, Italian Media  Report

Pas një sërë aludimesh mbi të ardhmen e tij gjatë merkatos së verës, duket se vera që vjen do t’u japë fund zërave dhe do të vulosë përfundimisht vazhdimin e aventurës së tij jashtë Italisë. 

-->