Skuadra e Barcelonës arrin në “Camp Nou” me autobus për herë të parë që nga viti 2019 – pamje

Futboll 20 Nëntor 2021 20:39

Skuadra e Barcelonës në krye me Xavi Hernandez si trajner i ri i skuadrës, sonte me fillim nga ora 21:00 presin Espanyolin në “Camp Nou”, shkruan Insporti.

Nga pamjet e publikuara në rrjetin social, Twitter, lojtarët e Barcelonës shihen në autobus të gjithë së bashku për në “Camp Nou”.

Lojtarët katalanas kanë mbërritur së bashku në stadium për herë të parë që nga viti 2019.

Dhe, pamjet nga lartësia janë thjeshtë spektakolare:

-->