S’mund të ndodhte ndryshe, fotot më provokuese nga karantina i publikoi Wanda Nara

Futboll 26 Mars 2020 10:06

“Duke ëndërruar që gjithçka të kthehet si më parë”, është ky mesazhi i Wanda Narës për fansat e saj në Instagram.

Gruaja e Mauro Icardit e ka shoqëruar postimin me një foto të nxehtë që i lë pak vend imagjinatës.

Modelja argjentinase ka dashur t’ua bëjë më të bukura ditët e karantinës fansave të saj dhe kjo është arsyeja që ka publikuar një foto hot.

View this post on Instagram

🕊 Soñando que todo vuelva a ser como antes 🕊

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

-->