Sociedad – Levante, shënon Januzaj (VIDEO)

Futboll 15 Mars 2019 23:15

Anësori shqiptar i Real Sociedadit, Adnan Januzaj ka rigjetur golin në La Liga. Januzaj, ka kaluar në epërsi skuadrën e tij në përballje me Levatëe në minutën e 26-të, ndërsa për mysafirët ka shënuar Borja Maryoal. Ndeshja përfundoi me barazimin 1:1 dhe ishte e vlefshme për javën e 28-të të kampionatit spanjoll.