Solskjaeri e zbulon se çfarë i tha Messit pas ndeshjes

Futboll 11 Prill 2019 10:04

Ole Gunnar Solskjaer pas ndeshjes Manchester United – Barcelona (0:1) është parë në fushën e ‘Old Trafford’, duke biseduar me Lionel Messin.

Trajneri norvegjez nuk ka mundur t’u shpëtojë pyetjeve nga gazetarët rreth bashkëbisedimit me Lionel Messin.

Argjentinasi nuk ka qenë në më të mirën e tij në këtë fitore, por autogoli që shënoi Luke Shaw erdhi pas një aksioni ku ishte i përfshirë pesë herë fituesi i Topit të Artë.

“Gjitha të mirat dhe shihemi në javën tjetër. Kjo ishte e gjitha”, është përgjigjur Solskjaer.

“Ai është një lojtar fantastik. Ne bëmë mirë aq sa mundëm kundër tij”.

Ndeshja e kthimit mes Barcelonës dhe Manchester Unitedin luhet më 16 prill në ‘Camp Nou’.