Sonte ndeshje e dytë gjysmëfinale mes Manchester City – Paris Saint-Germain

Futboll 04 Maj 2021 09:48

Sonte zhvillohet ndeshja e dytë gjysmëfinale e Ligës së Kampionëve mes Manchester Cityt dhe Paris Saint-Germain, shkruan Insporti.

Në ndeshjen e parë të luajtur në ‘Parkun e Princave’ klubi i Pep Guardiolas arriti fitore 2 me 1.

Takimi fillon në orën 21:00 dhe luhet në stadiumin ‘Etihad’.

Më poshtë formacionet e mundshme të të dyja klubeve.

Manchester City: Ederson; Walker, Stones, Dias, Cancelo; Gundogan, Rodri, De Bruyne; Maherz, Silva, Foden

PSG: Navas; Florenzi, Marquinhos, Kimpembe, Bakker; Parades, Verratti, Di Maria, Herrera; Neymar, Mbappe

-->