Sonte starton edhe Ligue 1, këto janë formacionet zyrtare të ndeshjes interesante

Futboll 10 Gusht 2018 20:22

Ashtu sikurse Premierliga angleze, sonte starton edhe një tjetër kampionat interesant në Evropë, ai i Francës, Ligue 1, përcjell Insporti.

Në stadiumin ‘Velodrome’, sonte do të luhet ndeshja interesante në mes Olimpique Marseilles dhe Touluses, takim që nis në ora 20:45.

Më poshtë i keni formacionet zyrtare të ndeshjes në fjalë. /Insporti.com/