SPAL – Milan, tjetër gol nga Kessie

Futboll 26 Maj 2019 22:15

Milani ka rikthyer epërsinë ndaj Spal dhe po fiton 2:3.

Është mesfushori Franck Kessie, ai që shënoi për epërsinë 3:2 nga penalltia në pjesën e dytë, në minutën e 66’.

Kessie e shënoi edhe golin për 2-0 për Kuqezinjtë në pjesën e parë.