Spektakël i Brojës, sulmuesi shqiptar shënon dy gola në Holandë

Futboll 18 Tetor 2020 16:22

Armando Broja ka qenë protagonist kryesor në ndeshjen që skuadra e tij Vitese po luan aktualisht ndaj Den Haag në transfertë. Sulmuesi shqiptar shënoi golin e parë të ndeshjes në të 32-të, ndërsa minutën e 71-të shënoi edhe golin e dytë personal, por edhe të ndeshjes. Broja driblon mbrojtësit vendas dhe e dërgon në rrjetë.

-->