Sportistja e njohur që po e “çmend” Instagramin (FOTO)

Sporte dimërore 22 Janar 2020 19:11

Quhet Yulia Ushakova, është lojtare e hokejit në akull, e cila luan si sulmuese te skuadra ruse e Spartakut të Moskës. Ajo është një yll brenda dhe jashtë fushe dhe këtë e tregojnë fotot në profilin e saj në Instagram, ku Yulia shfaqet gjithmonë shumë sensuale dhe superseksi.

-->