Sportistja e njohur ruse befason me deklaratën e fundit

Atletikë 17 Maj 2020 16:37

Darya Klishina, atletja e mirënjohur ruse e cila fitoi medaljen e argjendtë në Botërorin e Atletikës në kërcim së gjati në vitin 2017, ka zbuluar një prapaskenë vërtetë shumë interesante të jetës së saj.

“ Më kanë ofruar të bëj ekskortën e luksit, propozimi më ka ardhur në Instagram rreth 6 muaj më parë, nga një person i panjohur që më ka ofruar një shumë të lartë, plot 200 mijë euro në muaj”, theksoi ajo.

World Championships 2017: Darya Klishina on not competing for ...

Darya Klishina njihet një fizik të jashtëzakonshëm dhe një trup superseksi.

Darya Klishina's Feet << wikiFeet
Darya Klishina - Celebrity Feet Pics
Darya Klishina is a sexy Russian long jumper (26 Photos) : theCHIVE
Kelsey Owens Hot and Sexy Photos - Hotgirl.biz
Darya Klishina - Celebrity Feet Pics
Darya Klishina: 22 Hottest Photos Of Russian Long Jumper | Hottest ...

-->